חיים ביילי

איך ניתן לדעת אם פרוייקט נדל"ן הוא כדאי או לא? שלב קבלת ההחלטות לגבי תחילת פרוייקט נדל"ן בתחום ההתחדשות העירונית הוא שלב קריטי, אשר יתכן ויהיו לו השלכות כלכליות בשלבים המתקדמים של הפרוייקט. כאשר אנו בוחנים פרוייקט נדל"ן להתחדשות עירונית אנחנו צריכים להסתכל על 3 גורמים עיקריים המהווים חלק חשוב בשלבי הפרוייקט: 

  • יזמי הפרוייקט, הקבלנים והחברה המנהלת.
  • העירייה או המועצה המקומית בה נמצא מתחם הפרוייקט.
  • הדיירים ובעלי הדירות במתחם הקיים. 

כאשר מבצעים שקלול של כל ההחלטות של שלושת הגורמים הללו, ניתן לראות כי פרוייקט התחדשות עירונית נתון לשינויים רבים אשר אינם תלויים רק בגורם אחד. לפיכך, קבלת ההחלטה על תחילת הפרוייקט, אם זה לטובת חיזוק מבנים ואם זה לטובת פינוי בינוי, היא רבת משמעות ויש לבצע בדיקת היתכנות מקצועית על מנת לדעת מה הרווחים אשר יניב הפרוייקט לאחד מהצדדים או לכל הצדדים גם יחד. 

יזמות נדל"ן במרכז הארץ

חברות יזמות נדל"ן קיימות בכל הארץ אך במרכז הארץ ניתן למצוא ריכוז משמעותי של חברות יזמות של נדל"ן. השקעות הנדל"ן באיזור מרכז הארץ פונות למגוון פרוייקטים ובעיקרן פרוייקטים של התחדשות עירונית. אם אתם יזמים או עורכי דין המעוניינים לקדם פרוייקט תמ"א 38-1 לחיזוק מבנים או פרוייקט תמ"א 38-2 לפינוי בינוי, מומלץ לכם להשתמש בכלי טכני חדש לבדיקת ההוצאות והרווחים מפרוייקט התחדשות עירונית.  

השקעות נדל"ן בפרוייקטים של התחדשות עירונית

הכלי השימושי ביותר היום לבדיקת השקעות נדל"ן של תמ"א 38 לסוגיו השונים נמצא במערכת ממוחשבת הנקראת יזמי Yazame. מערכת יזמי Yazame נגישה באתר יזמי Yazame עבוריזמים, עורכי דין, בעלי דירות, מנהלי ועדי בתים וכל גורם המעוניין לבדוק כדאיות של פרוייקט תמ"א לסוגיו השונים. מערכת יזמי Yazame פותחה על-ידי יזם הנדל"ן והאינטרנט חיים בייליוהיא נחשבת למהפכנית בתחום בדיקות הכדאיות לנדל"ן. 

מחשבון כדאיות להתחדשות עירונית של היזם חיים ביילי 

לבדיקת כדאיות הפרוייקט שלכם במערכת יזמי Yazame של יזם הנדל"ן חיים ביילי, אתם מוזמנים להיכנס למחשבון בדיקת כדאיות ולקבל נתונים עדכניים לגבי מתחם הבניינים או הבניין אשר אתם מעוניינים להקים בו פרוייקט יזמות נדל"ן להתחדשות עירונית. צוות אתר יזמי Yazame ישמח לסייע לכם לקבל את כל הנתונים העדכניים ביותר עבור הפרוייקט שלכם.